نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 17 بهمن 1391 بازدید: 2291
پرینت

برنامه حرکت ماشین در opengl گرافیک های کامپیوتری

 دانلود پروژه های رایگان و آماده گرافیک کامپیوتری دانلود پروژه کرافیک کامپیوتری مجانی

توضیح : این پروژه جالب مخصوص درس گرافیک کامپیوتری ( opengl ) می باشد که در آن چند وسیله ( اتومبیل سواری ، هواپیما ، تراکتور ) در صفحه قرار دارند که با حرکت درخت های اطراف موجود در صحنه به نظر می رسد وسیله در حال حرکت می باشند . در این پروژه یک منوی کلیک راست ایجاد شده است که کاربر می تواند نوع وسیله نقلیه ، و رنگ آن وسیله را مشخص نماید .سرعت وسیله های نقلیه به ترتیب تراکتور ، سواری ، هواپیما در هنگام تغییر وسیله افزایش می یابد بعلاوه کاربر با زدن کلید های جهت چپ و راست می تواند وسیله نقلیه مورد نظر را به عقب و جلو نیز حرکت دهد . در این پروژه دوبعدی اپن جی ال از اشکال مانند دایره ، مستطیل ، مثل و چند ضلعی استفاده شده است . شما می توانید فایل اجرایی این برنامه را به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید .

قیمت سورس اصلی این برنامه : 40 هزا تومان

لازم به توضیح است که این برنامه دارای داکیومنت آموزشی کامل به صورت یک فایل word می باشد که به همراه تحویل سورس برنامه ارائه می شود .

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 17 بهمن 1391 بازدید: 2129
پرینت

پروژه نقاشی دو بعدی ساده در گرافیک کامپیوتری opengl

 

توضیح : این پروژه بسیار جالب و زیبا که با کتابخانه گرافیکی opengl در محیط ویژوال استدیو و با زبان ++C طراحی و نوشته شده است ، از عناصری مانند ابر متحرک ( دو ابر با سرعت های متفاوت )  پرندگان ، پروانه و بادکندک دارای حرکت درجا و ثابت و همچنین تصویر یک خانه، درخت و دشت پر از گل تشکیل شده است ، یک آدمک شبیه پیناکیو هم در گوشه تصویر با بادکنک متحرک خود در حال بازی کردن است Wink . در این برنامه از اشکال مانند بیضی ، دایره ، مربع ، مستطیل و چند ضلعی در رنگ های مختلف استفاده شده است . این پروژه آماده برای ارائه پروژه درس گرافیک کامپیوتری بسیار مناسب می باشد . شما می توانید فایل اجرایی این برنامه را از لینک زیر دانلود کنید .

قیمت سورس اصلی برنامه : 40 هزار تومان

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 17 بهمن 1391 بازدید: 2622
پرینت

برنامه دوران و تغییر اندازه اشکال در opengl

 

توضیح : در این پروژه که به زبان سی پلاس پلاس در محیط ویژوال استدیو 2010 و با استفاده از کتابخانه opengl طراحی شده است چند شکل هندسی دو بعدی ( مربع ، مثلث و 5 ضلعی ) با رنگ های متفاوت را در صفحه می بینید که به صورت تناوبی در حال چرخش حول محور خود ( glRotatef ) و تغییر سایز می باشند ( glScalef ) .

لینک دانلود رایگان فایل اجرایی برنامه :

قیمت سورس اصلی پروژه : 25 هزار تومان

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 03 بهمن 1391 بازدید: 2006
پرینت

پروژه ساده آماده درس گرافیک کامپیوتری - نقاشی ماهی

 

توضیح : این پروژه به زبان سی پلاس پلاس و به زبان سی پلاس پلاس در محیط ویژوال استدیو طراحی شده است که تصویر ثابت و بدون حرکت به صورت نقاشی چند ماهی رنگی با اندازه های مختلف را داخل آب دریا نشان می دهد که در پس زمینه آن چند کوه نیز وجود دارد ، در این پروژه از اشکال هندسی مانند چند ضلعی ، دایره ، مثلث ، مربع استفاده شده است ، لازم به توضیح است که این پروژه داکیومت جداگانه توضیح کد ها را دارد ، به عبارتی خط های این کد تقریبا به صورت کامل شرح داده شده است و جهت ارائه پروژه درس گرافیک کامپیوتری مناسب می باشد .

دانلود فایل اجرایی برنامه به صورت رایگان :

قیمت سورس اصلی برنامه : 30 هزار تومان

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 02 بهمن 1391 بازدید: 2423
پرینت

پروژه گرافیک کامپیوتری آدمک متحرک دو بعدی


توضیح : این پروژه که در محیط visual studio 2010 به زبان ++C و با استفاده از کتابخانه opengl ( گرافیک کامپیوتری ) طراحی شده است ، یک آدمکی دو بعدی را نشان می دهد که از سمت چپ صفحه شروع به حرکت می کند و از سمت راست صفحه نمایش خارج می شود . در این برنامه از توابع رسم خط و دایره استفاده شده است .

دانلود رایگان فایل اجرایی opengl برنامه :

قیمت سورس اسلی برنامه : 20 هزار تومان

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 02 بهمن 1391 بازدید: 2102
پرینت

حرکت تصادفی دایره در صفحه نمایش opengl

 

توضیح : این برنامه که به زبان سی پلاس پلاس و در محیط ویژوال استدیو 2010 ، با استفاده از کتابخانه گرافیکی opengl طراحی شده است ، یک توپ ( دایره ) را نمایش می دهد که در صقحه نمایش به طول و عرض 400*400 در حال حرکت می باشد ، زاویه حرکت این دایره به صورت تصادفی ( random ) در ابتدای برنامه ایجاد شده و تا آخر برنامه با همین زاویه به دیواره های صفحه برخورد می کند و انعکاس می یابد .

لینک دانلود رایگان فایل اجرایی این برنامه :

قیمت سورس اصلی برنامه : 20 هزار تومان

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 26 مرداد 1391 بازدید: 4570
پرینت

دانلود سورس کد رایگان پروژه های اپن جی ال

 

توضیح پروژه : این پروژه به زبان ++C در محیط ویژوال استدیو و با استفاده از کتاب خانه های گرافیکی opengl طراحی شده است . در این برنامه چند شیء سه بعدی در یک فضای اتاق قرار داده شده اند که عبارتند از یک توپ بسکتبال و یک کره زمین و چهار جعبه چوبی مکعب ، همچنین برای مشخص شدن هر object بافت متناسب با ان ( texture )  نسبت داده شده است و اتاق مورد نظر به شکل کلبه چوبی قدیمی شبیه سازی شده است ، کاربر می تواند با استفاده از کلید های جهت بالا و پایین و چپ و راست دوربین صحنه ( پرسپکتیو ) را حرکت داده و نمای متفاوت تری از اتاق را مشاهده کند . لازم به ذکر است که دوربین از دیوار ها رد نمی شود ( تشخیص برخورد ) .

بقیه توضیحات پروژه در ادامه مطلب ( بیشتر )

ادامه مطلب: سورس کد پروژه opengl
 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 11 تیر 1391 بازدید: 2000
پرینت

بازی پینک پونک شطرنجی در opengl

 

توضیح : این بازی در محیط ویژوال استدیو 2010 و با زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس و با کتابخانه های opengl طراحی و کد نویسی شده است ، در ابتدا بازیکن با زدن یکی از کلید های کی بورد وارد بازی می شود و با استفاده از کلید های جهت  می بایست صفحه آبی رنگ ( راکت پینک پونک ) را به گونه ای حرکت دهد تا توپ قرمز از آن رد نشود و پس از برخورد به صفحه شطرنجی ، خانه های سیاه و سفید را حذف کند ، حذف هر خانه شطرنجی 10 امتیاز به بازیکن خواهد داد و اگر بازیکن نتواند توپ تمام بلوک های صفحه شطرنجی را تا آخر حذف کند ، پس از نمایش امتیاز کسب شده بازی تمام می شود .

قیمت سورس اصلی برنامه : 30 هزار تومان

لینک دانلود فایل اجرایی :

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 06 خرداد 1391 بازدید: 1978
پرینت

بازی دو بعدی صید ماهی opengl

توضیح : در این پروژه که با زبان سی پلاس پلاس و با کتابخانه opengl طراحی شده است ، بازیکن نقش ماهی سیاه رنگی را بر عهده دارد که می تواند ماهی های کوچکتر از خودش را بخورد و مراقب باشد ماهی های بزرگتر او را نخورند ، این ماهی با خوردن ماهی های کوچکتر از خودش رشد کرده و می تواند ماهی های بزرگتری را بخورد و و با هر بار صید درست امتیاز بازیکن افزایش پیدا می کند . 

قیمت سورس برنامه : 30 هزار تومان

لینک دانلود فایل اجرایی برنامه :

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 04 خرداد 1391 بازدید: 2066
پرینت

کد برنامه ساعت آنالوک با opengl

 

توضیح : این برنامه که با کتابخانه opengl طراحی شده است . ساعت سیستم را دریافت کرده و به صورت آنالوگ با استفاده از اشکال نمایش می دهد . از امکانات این برنامه منوی کلیک راست می باشد که گزینه های انتقال موقعیت ساعت و تمام صفحه ( fullscreen ) کردن آن را دارا می باشد ، همچنین با استفاده از کلید های جهت کی بورد نیز می توانید موقعیت ساعت را تغییر دهید . این برنامه تقریبا یک پروژه کامل دو بعدی می باشد که از بیشتر ابزار و امکاناتی مانند ماوس ، کلید های کی برد ، دوران و ... استفاده کرده است .

قیمت سورس اصلی برنامه20 هزار تومان

لینک دانلود فایل اجرایی برنامه

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 04 خرداد 1391 بازدید: 2061
پرینت

بازی ساده دو بعدی گرافیک کامپیوتری opengl

توضیح : در این بازی نسبتا ساده شما باید یک آدمک دایره ای شکل را با استفاده از ماوس از عرض یک اتوبان رد کنید ، در هر لاین اتوبان ماشین ها با سرعت های مختلفی در حال حرکت هستند . اگر آدمک به هر یک از ماشین های برخورد کند در جا کشته خواهد شد Cry . این بازی با زبان سی پلاس پلاس و با استفاده از کتابخانه opengl طراحی شده است . در این کد نحوه کار با کلیک های موس ، رسم اشکال ساده هندسی و حرکت آنها ، رنگ ها ، تشخیص برخورد اشکال و  ... کار شده است .

قیمت سورس اصلی برنامه : 25  هزار تومان

دانلود رایگان فایل اجرایی برنامه

 

صفحه1 از2

<< شروع < قبلی 1 2 بعدی > پایان >>

ورود اعضاء

اشتراک گذاری

شما اینجا هستید:   خانه برنامه نویسیگرافیک کامپیوتری
رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398

. Copyright © pishroo.ir 2012 All rights reserved