نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 17 بهمن 1391 بازدید: 1920
پرینت

برنامه حرکت ماشین در opengl گرافیک های کامپیوتری

 دانلود پروژه های رایگان و آماده گرافیک کامپیوتری دانلود پروژه کرافیک کامپیوتری مجانی

توضیح : این پروژه جالب مخصوص درس گرافیک کامپیوتری ( opengl ) می باشد که در آن چند وسیله ( اتومبیل سواری ، هواپیما ، تراکتور ) در صفحه قرار دارند که با حرکت درخت های اطراف موجود در صحنه به نظر می رسد وسیله در حال حرکت می باشند . در این پروژه یک منوی کلیک راست ایجاد شده است که کاربر می تواند نوع وسیله نقلیه ، و رنگ آن وسیله را مشخص نماید .سرعت وسیله های نقلیه به ترتیب تراکتور ، سواری ، هواپیما در هنگام تغییر وسیله افزایش می یابد بعلاوه کاربر با زدن کلید های جهت چپ و راست می تواند وسیله نقلیه مورد نظر را به عقب و جلو نیز حرکت دهد . در این پروژه دوبعدی اپن جی ال از اشکال مانند دایره ، مستطیل ، مثل و چند ضلعی استفاده شده است . شما می توانید فایل اجرایی این برنامه را به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید .

قیمت سورس اصلی این برنامه : 40 هزا تومان

لازم به توضیح است که این برنامه دارای داکیومنت آموزشی کامل به صورت یک فایل word می باشد که به همراه تحویل سورس برنامه ارائه می شود .

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 17 بهمن 1391 بازدید: 1753
پرینت

پروژه نقاشی دو بعدی ساده در گرافیک کامپیوتری opengl

 

توضیح : این پروژه بسیار جالب و زیبا که با کتابخانه گرافیکی opengl در محیط ویژوال استدیو و با زبان ++C طراحی و نوشته شده است ، از عناصری مانند ابر متحرک ( دو ابر با سرعت های متفاوت )  پرندگان ، پروانه و بادکندک دارای حرکت درجا و ثابت و همچنین تصویر یک خانه، درخت و دشت پر از گل تشکیل شده است ، یک آدمک شبیه پیناکیو هم در گوشه تصویر با بادکنک متحرک خود در حال بازی کردن است Wink . در این برنامه از اشکال مانند بیضی ، دایره ، مربع ، مستطیل و چند ضلعی در رنگ های مختلف استفاده شده است . این پروژه آماده برای ارائه پروژه درس گرافیک کامپیوتری بسیار مناسب می باشد . شما می توانید فایل اجرایی این برنامه را از لینک زیر دانلود کنید .

قیمت سورس اصلی برنامه : 40 هزار تومان

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 17 بهمن 1391 بازدید: 2170
پرینت

برنامه دوران و تغییر اندازه اشکال در opengl

 

توضیح : در این پروژه که به زبان سی پلاس پلاس در محیط ویژوال استدیو 2010 و با استفاده از کتابخانه opengl طراحی شده است چند شکل هندسی دو بعدی ( مربع ، مثلث و 5 ضلعی ) با رنگ های متفاوت را در صفحه می بینید که به صورت تناوبی در حال چرخش حول محور خود ( glRotatef ) و تغییر سایز می باشند ( glScalef ) .

لینک دانلود رایگان فایل اجرایی برنامه :

قیمت سورس اصلی پروژه : 25 هزار تومان

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 03 بهمن 1391 بازدید: 1630
پرینت

پروژه ساده آماده درس گرافیک کامپیوتری - نقاشی ماهی

 

توضیح : این پروژه به زبان سی پلاس پلاس و به زبان سی پلاس پلاس در محیط ویژوال استدیو طراحی شده است که تصویر ثابت و بدون حرکت به صورت نقاشی چند ماهی رنگی با اندازه های مختلف را داخل آب دریا نشان می دهد که در پس زمینه آن چند کوه نیز وجود دارد ، در این پروژه از اشکال هندسی مانند چند ضلعی ، دایره ، مثلث ، مربع استفاده شده است ، لازم به توضیح است که این پروژه داکیومت جداگانه توضیح کد ها را دارد ، به عبارتی خط های این کد تقریبا به صورت کامل شرح داده شده است و جهت ارائه پروژه درس گرافیک کامپیوتری مناسب می باشد .

دانلود فایل اجرایی برنامه به صورت رایگان :

قیمت سورس اصلی برنامه : 30 هزار تومان

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 02 بهمن 1391 بازدید: 2070
پرینت

پروژه گرافیک کامپیوتری آدمک متحرک دو بعدی


توضیح : این پروژه که در محیط visual studio 2010 به زبان ++C و با استفاده از کتابخانه opengl ( گرافیک کامپیوتری ) طراحی شده است ، یک آدمکی دو بعدی را نشان می دهد که از سمت چپ صفحه شروع به حرکت می کند و از سمت راست صفحه نمایش خارج می شود . در این برنامه از توابع رسم خط و دایره استفاده شده است .

دانلود رایگان فایل اجرایی opengl برنامه :

قیمت سورس اسلی برنامه : 20 هزار تومان

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 02 بهمن 1391 بازدید: 1703
پرینت

حرکت تصادفی دایره در صفحه نمایش opengl

 

توضیح : این برنامه که به زبان سی پلاس پلاس و در محیط ویژوال استدیو 2010 ، با استفاده از کتابخانه گرافیکی opengl طراحی شده است ، یک توپ ( دایره ) را نمایش می دهد که در صقحه نمایش به طول و عرض 400*400 در حال حرکت می باشد ، زاویه حرکت این دایره به صورت تصادفی ( random ) در ابتدای برنامه ایجاد شده و تا آخر برنامه با همین زاویه به دیواره های صفحه برخورد می کند و انعکاس می یابد .

لینک دانلود رایگان فایل اجرایی این برنامه :

قیمت سورس اصلی برنامه : 20 هزار تومان

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 26 مرداد 1391 بازدید: 3854
پرینت

دانلود سورس کد رایگان پروژه های اپن جی ال

 

توضیح پروژه : این پروژه به زبان ++C در محیط ویژوال استدیو و با استفاده از کتاب خانه های گرافیکی opengl طراحی شده است . در این برنامه چند شیء سه بعدی در یک فضای اتاق قرار داده شده اند که عبارتند از یک توپ بسکتبال و یک کره زمین و چهار جعبه چوبی مکعب ، همچنین برای مشخص شدن هر object بافت متناسب با ان ( texture )  نسبت داده شده است و اتاق مورد نظر به شکل کلبه چوبی قدیمی شبیه سازی شده است ، کاربر می تواند با استفاده از کلید های جهت بالا و پایین و چپ و راست دوربین صحنه ( پرسپکتیو ) را حرکت داده و نمای متفاوت تری از اتاق را مشاهده کند . لازم به ذکر است که دوربین از دیوار ها رد نمی شود ( تشخیص برخورد ) .

بقیه توضیحات پروژه در ادامه مطلب ( بیشتر )

ادامه مطلب: سورس کد پروژه opengl
 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 11 تیر 1391 بازدید: 1596
پرینت

بازی پینک پونک شطرنجی در opengl

 

توضیح : این بازی در محیط ویژوال استدیو 2010 و با زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس و با کتابخانه های opengl طراحی و کد نویسی شده است ، در ابتدا بازیکن با زدن یکی از کلید های کی بورد وارد بازی می شود و با استفاده از کلید های جهت  می بایست صفحه آبی رنگ ( راکت پینک پونک ) را به گونه ای حرکت دهد تا توپ قرمز از آن رد نشود و پس از برخورد به صفحه شطرنجی ، خانه های سیاه و سفید را حذف کند ، حذف هر خانه شطرنجی 10 امتیاز به بازیکن خواهد داد و اگر بازیکن نتواند توپ تمام بلوک های صفحه شطرنجی را تا آخر حذف کند ، پس از نمایش امتیاز کسب شده بازی تمام می شود .

قیمت سورس اصلی برنامه : 30 هزار تومان

لینک دانلود فایل اجرایی :

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 06 خرداد 1391 بازدید: 1694
پرینت

بازی دو بعدی صید ماهی opengl

توضیح : در این پروژه که با زبان سی پلاس پلاس و با کتابخانه opengl طراحی شده است ، بازیکن نقش ماهی سیاه رنگی را بر عهده دارد که می تواند ماهی های کوچکتر از خودش را بخورد و مراقب باشد ماهی های بزرگتر او را نخورند ، این ماهی با خوردن ماهی های کوچکتر از خودش رشد کرده و می تواند ماهی های بزرگتری را بخورد و و با هر بار صید درست امتیاز بازیکن افزایش پیدا می کند . 

قیمت سورس برنامه : 30 هزار تومان

لینک دانلود فایل اجرایی برنامه :

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 04 خرداد 1391 بازدید: 1749
پرینت

کد برنامه ساعت آنالوک با opengl

 

توضیح : این برنامه که با کتابخانه opengl طراحی شده است . ساعت سیستم را دریافت کرده و به صورت آنالوگ با استفاده از اشکال نمایش می دهد . از امکانات این برنامه منوی کلیک راست می باشد که گزینه های انتقال موقعیت ساعت و تمام صفحه ( fullscreen ) کردن آن را دارا می باشد ، همچنین با استفاده از کلید های جهت کی بورد نیز می توانید موقعیت ساعت را تغییر دهید . این برنامه تقریبا یک پروژه کامل دو بعدی می باشد که از بیشتر ابزار و امکاناتی مانند ماوس ، کلید های کی برد ، دوران و ... استفاده کرده است .

قیمت سورس اصلی برنامه20 هزار تومان

لینک دانلود فایل اجرایی برنامه

 
نوشته شده توسط مدیر دسته: گرافیک کامپیوتری
نمایش از 04 خرداد 1391 بازدید: 1735
پرینت

بازی ساده دو بعدی گرافیک کامپیوتری opengl

توضیح : در این بازی نسبتا ساده شما باید یک آدمک دایره ای شکل را با استفاده از ماوس از عرض یک اتوبان رد کنید ، در هر لاین اتوبان ماشین ها با سرعت های مختلفی در حال حرکت هستند . اگر آدمک به هر یک از ماشین های برخورد کند در جا کشته خواهد شد Cry . این بازی با زبان سی پلاس پلاس و با استفاده از کتابخانه opengl طراحی شده است . در این کد نحوه کار با کلیک های موس ، رسم اشکال ساده هندسی و حرکت آنها ، رنگ ها ، تشخیص برخورد اشکال و  ... کار شده است .

قیمت سورس اصلی برنامه : 25  هزار تومان

دانلود رایگان فایل اجرایی برنامه

 

صفحه1 از2

<< شروع < قبلی 1 2 بعدی > پایان >>

ورود اعضاء

اشتراک گذاری

شما اینجا هستید:   خانه برنامه نویسیگرافیک کامپیوتری
امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

. Copyright © pishroo.ir 2012 All rights reserved